facebook

GABINET 1

to gabinet implantologii i endodoncji mikroskopowej wyposażony w specjalistyczny sprzęt implantologiczny oraz mikroskop endodontyczny Zeiss. Gabinet nr 1 jest bezpośrednio połączony z pomieszczeniem wypoczynkowym gdzie Nasi Pacjenci mogą wypocząć w intymnych warunkach po zabiegach implantologicznych i chirurgicznych.

W bezpośrednim sąsiedztwie Gabinetu 1 znajduje się pomieszczenie konsultacyjne, wyposażone w komputery multimedialne i oprogramowanie umożliwiające cyfrowe projektowanie indywidualnego pięknego uśmiechu Digital Smile Design.

GABINET 2

to gabinet stomatologii ogólnej i endodoncji wyposażony w specjalistyczny mikroskop endodontyczny Kaps.

Tutaj wykonujemy większość zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, estetyczne oraz wysokospecjalistyczne leczenie endodontyczne.

GABINET 3 I 4

to królestwo ortodoncji .Są to gabinety przystosowane specjalnie na potrzeby leczenia ortodontycznego oraz do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Gabinet ten jest wyposażony w laserową lampę do wybielania zębów Zoom Advanced Power/USA/.

Tutaj wykonujemy zabiegi z użyciem najnowocześniejszych laserów Light Sheer Duet oraz mezoterapii Dermapen.

GABINET 5

to miejsce stworzone z myślą o Naszych Najmniejszych Pacjentach. Kolorowy wystrój, bajkowe otoczenie, możliwość oglądania bajek na fotelu aby Nasze Pociechy czuły się komfortowo i bezpiecznie.