facebook

INFORMACJE DLA PACJENTÓW

Pierwszym punktem wizyty w Centrum Stomatologii Joniec jest założenie w recepcji swojej karty osobowej.
Pacjenci przy pierwszej wizycie proszeni są również o wypełnienie formularza wywiadu stomatologicznego, który ma na celu zebranie informacji o ich stanie zdrowia. Stosowanie tej procedury ma zapewnić pacjentowi bezpieczeństwo w trakcie udzielania świadczeń medycznych poprzez zaznajomienie lekarza stomatologa z podstawowymi informacjami o stanie zdrowia mogącymi mieć znaczenie przy leczeniu stomatologicznym.
Po wejściu do gabinetu standardowo spotkanie rozpoczyna się wykonaniem cyfrowego zdjęcia panoramicznego. Dzięki tej technologii w ciągu kilku sekund otrzymujemy na wyświetlaczu komputera dokładny obraz wszystkich zębów, oraz wszystkie informacje o wcześniejszych zabiegach, starych wypełnieniach, szczelności uzupełnień protetycznych, przyzębiu, uwapnieniu kości i stanie zatok szczękowych oraz stawów skroniowo-żuchwowych. Dodatkowo ocenić możemy także konieczność leczenia kanałowego i wykryć problemy nierozpoznawalne przy zastosowaniu tradycyjnego badania lusterkiem, takie jak ubytki na powierzchniach stycznych.
Po omówieniu wyników badań, lekarz wypełnia diagram diagnostyczny i ustala plan leczenia. Zebrane informacje wpisywane są do karty pacjenta.
Następnie wizyta rejestrowana jest w komputerze. Płatności dokonują Państwo w recepcji, tam też ustalany jest termin kolejnej wizyty, oraz jej przybliżony koszt.
Aktualny cennik Centrum Stomatologii Joniec  jest dostępny w recepcji oraz w naszych gabinetach .Ze względu na złożoność leczenia stomatologicznego oraz mnogość różnych rozwiązań które możemy Państwu zaproponować najlepszym sposobem na precyzyjną informację odnośnie  leczenia i jego kosztu jest wizyta konsultacyjna u jednego z naszych specjalistów.
Pracownicy recepcji Centrum Stomatologii Joniec są szkoleni w zakresie profesjonalnej obsługi pacjenta i posiadają podstawową niezbędną wiedzę na temat wykonywanych w Naszym Centrum zabiegów. Pozwoli to skierować Państwa na wizytę do odpowiedniego specjalisty.